KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 11655040
nr 1165 5040
Färgetsningar
5 st. Oidentifierad Konstnär, Erotiska motiv, signerade, 16/21,17,5x 13
Kondition: en utan glas
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 26 februari 2018
kl 18:29:27
1.600 kr
1.700 kr
1.800 kr
2.200 kr
2.200 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.400 kr
2.600 kr